Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.pnge454edec20334a01db3c640f47a2ad86
bip4.pngad64f69cbef70f7f5aec917ec9dc0161
Muzeum zaprasza na letnie koncerty
Dodano: 29-05-2017 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 4071
Wyślij link mailem
grafika

Muzeum Powiatowe w Nysie zaprasza na letnie koncerty na dziedzińcu Pałacu Biskupiego. Już w ten weekend pierwszy z nich – w sobotę 3 czerwca o godzinie 19 wystąpi zespół Blues Motive. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

 

 

 

Muzeum w Nysie w najbliższą sobotę inauguruje kolejny sezon letnich koncertów na dziedzińcu Pałacu Biskupiego. Już w najbliższą sobotę wystąpi zespół Blues Motive. Założycielem grupy jest doświadczony gitarzysta, basista Zbigniew Tyrolski z Nysy. Muzycy swoje pomysły czerpią wprost z bluesowego rynku amerykańskiego. Oprócz znanych i lubianych standardów bluesowych, zespół wykonuje własne kompozycje.

 

10 czerwca wystąpią Agnieszka Zielińska i Szymon Warzecha a 17 czerwca saksofonista Krzysztof Piłatyk. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.muzeum.nysa.pl

 

 

 

 

Wydział Rozwoju Polityki Społecznej

Komórka Komunikacji i Organizacji Pracy

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ