Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.png79da0fe372e02e21407831b030a6d81a
bip4.pngea7f014afd8b29660c0e5a1a44fdedda
Noc Muzeów - będzie się działo!
Dodano: 09-05-2017 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 1905
Wyślij link mailem
grafika

Już 13 maja czeka nas Europejska Noc Muzeów. W związku z tym Muzeum Powiatowe w Nysie przygotowało dla wszystkich odwiedzających program bogaty w wydarzenia. W tym roku nyska placówka będzie obchodzić także jubileusz 120- lecia istnienia.

 

 

 

 

 

Polacy w ostatnich latach pokochali nocne odwiedziny  muzeów. Także Nysianom  ta forma rozrywki bardzo przypadła do gustu, o czym świadczy rosnąca z roku na rok frekwencja podczas tego wydarzenia.  W tym roku w programie Nocy Muzeów m.in. otwarcie wystawy "Gdy przyszłość spotyka się z przeszłością - najnowsze odkrycia archeologiczne na terenie Nysy i okolic” oraz wystawy rzeźb z kościoła Wniebowzięcia NMP w Nysie. Także melomani znajda coś dla siebie. Odbędzie się dwuczęściowy koncert studentów Instytutu Jazzu PWSZ w Nysie. Ponadto w programie wydarzenia m.in. gra terenowa dla dzieci i pokaz filmu archiwalnego „Nysa 1945”. Początek Nocy Muzeów już o godzinie 19.

 

 

 

 

 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji

Urząd Miejski w Nysie

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ