Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.png5a3bf627824c3cd52417e98ee747c9a6
bip4.pnga0a679b17d1750ef9cffe7ea6da723bd
Janiak i Kaczmarek najlepsi w Nysie
Dodano: 22-06-2016 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 1920
Wyślij link mailem
grafika

W dniach 17-19.06. br. na plaży Nyskiego Ośrodka Rekreacji sp. z o.o rozegrany został XIV Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej mężczyzn im. Wiesława Szabata. Pulę nagród w wysokości 15000,00 zł ufundował Urząd Gminy w Nysie.

 

 

Do Turnieju zgłosiło się 22 pary z całej Polski (m.in. Gdyni, Wrocławia, Sosnowca, Gołdapi, Łodzi, Kraśnika, Kędzierzyna Koźla, Radomia). Nysę reprezentowała  para Michał Nalborski/Szymon Bieniek, grający w Turnieju z dziką kartą.

 

 

W piątek 17 czerwca rozegrano eliminacje, w których wystartowało 14 par. Do sobotniego turnieju głównego awansowało 8 drużyn, które spotkały się z zespołami rozstawionymi, nie biorącymi udziału w piątkowych rozgrywkach. W niedzielę rozegrano mecze o miejsca I-VI.

 

 

 

 

Wyniki końcowe Turnieju:

I miejsce Janiak Piotr/Kaczmarek Sebastian

II miejsce Pietruczuk Bartosz/Białecki Adrian

III miejsce Witczak Dominik/ Ociepski Marcin

IV miejsce Łukasik Piotr/Mariański Bartosz

 

 

Nagrody pieniężne, puchary oraz pamiątkowe dyplomy  wręczali:  Iwona Szabat – żona śp. Wiesława Szabata, Piotr Bobak – Zastępca Burmistrza Nysy oraz Mirosław Aranowicz – Prezes Zarządu Nyskiego Ośrodka Rekreacji sp. z o.o.

 

 

 

 

Nagrodę MVP Eliminacji przyznawaną wspólnie przez komisarza zawodów - Bogusława Kawiaka i Prezesa NOR sp. z o.o  Mirosława Aranowicza otrzymał Piotr Janiak.

Nysianie zajęli miejsce XIII.

 

 

Zawody zorganizowane przez Nyski Ośrodek Rekreacji sp. z o.o przy współpracy Gminy Nysa i Powiatu Nyskiego.

 

 

Podczas zawodów podobnie jak w latach ubiegłych pomagała młodzież z Nysy. W tym roku podawaczami piłek’ byli wychowankowie Ochotniczego Hufca Pracy w Nysie, oraz uczniowie Gimnazjum nr 2 w Nysie oraz Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie.

 

 

Informacja - Nyski Ośrodek Rekreacji

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ